Category: DEFAULT

Trimave Të Kosovës - Motrat Mustafa - Oj Kosovë Fortesë E Gurit (Cassette, Album)


Download Trimave Të Kosovës - Motrat Mustafa - Oj Kosovë Fortesë E Gurit (Cassette, Album)
1990
Label: Kosovafonia - KF-5006 • Format: Cassette Album • Country: Yugoslavia • Genre: Folk, World, & Country • Style: Folk


Sitemap

Vices - Memphis May Fire - Challenger (Vinyl, LP, Album), Horses - Denise (17) - Dodo, Do! (CD, Album), Terminator (Radio Version) - The, Lover II* - Terminator / Im Still Hurt (Vinyl), Lone (2) - Ambivert Tools Volume One (Vinyl), My Heart Has A Mind Of Its Own, Various - The Immortal 7 (CD), Bractwo Bezprawia - Azelsgard - Confraternity Of Lawlessness (Cassette), Theme From Gimme Little Sign, Simmons Inc, Program Segment #2 - Roxette - The Roxette Story (Vinyl, LP), Por Si Mañana Volvieras - Albita - Albita Llegó (CD, Album), 渚の『・・・・・ - Various - Euro Onyanko Club (CD), Scandi Mindy - Peacers - Peacers (Vinyl, LP, Album)

9 Comments

  1. Oj Kosove Fortese E Gurit () 1 Kenge Per Fadil Vaten Motrat Mustafa 2 Mora Rrugen Oj Nene Motrat Mustafa 3 Trimave Të Kosovës Motrat Mustafa 4 Cuca E Dibrës Motrat Mustafa 5 Elegji Me Kavall Motrat Mustafa 6 Jo Se M'poshtë Kush Kosovën Motrat Mustafa 7 Gjuhes Shqipe Motrat Mustafa/5(26).

  2. Të gjitha albumet nga Motrat Mustafa. Shfletoni të gjitha albumet, listën e këngëve dhe tekstet për ato këngë. Oj Kosove Fortese E Gurit 88 METASCORE based on 10 critics. Cuca E Dibrës Trimave Të Kosovës Hajde Sonte Knojna 88 METASCORE based on 10 critics /5(8).

  3. Motrat Mustafa - Oj Kosove Fortese E Gurit () Motrat Mustafa - Oj Kosove Simbol Qendrese () Kuvendojne Dy Motra () Motrat Mustafa - Te Kam Moter Ty Dhe Kengen () Motrat Mustafa - Se N'parajse Gurbet Nuk Ka () Motrat Mustafa - Krisi Pushka () Motrat Mustafa - Kenge Dasmash live ().

  4. Kontrata nuk shkëputet. Në pyetjet e gazetës " Kosova Sot", se a do të shkëputet kontrata e dëmshme dhe kriminale me "Z-Mobile", drejtori i PTK-së, Agron Mustafa, tha se duhet të kemi kujdes kur nënshkruajmë kontrata dhe në momentin e nënshkrimit të saj rrjedhin obligime ligjore për të dyja palët dhe secila kontratë me klauzola parasheh vazhdimësinë apo shkëputjen e saj.

  5. Numri i qytetarëve të Kosovës që jetojnë në vende të ndryshme të botës, e të cilët do të heqin dorë nga nënshtetësia e vendit të tyre, mund të rritet në të ardhmen, për shkak se mundësitë që u ofrojnë shtetet ku ata jetojnë, janë shumë më të mëdha sesa çfarë iu ofron Kosova", vlerësoi Zejna.

  6. Prishtinë, 4 shtator – Kosova ka bërë arritje të madhe në dialogun e udhëhequr nga Shtetet e Bashkuara të Amerik& 05 September Ministrja Haradinaj Stublla: Njohja e Kosovës nga Izraeli është hap historik në konsolidimin ndërkombëtar të shtetit tonë të ri.

  7. Qeveritë e Kosovës që nga paslufta po investon miliona euro nga taksapaguesit kosovarë në integrimin e komunitetit serb në Kosovë e ruajtjen e kishave e manastireve, ndërsa shqiptarët e këtyre trevave (Kosovë Lindore) vazhdojnë të harruar e nënçmuar nga institucionet e vendit.

  8. Ish-deputeti i Kuvendit të Kosovës, Gëzim Kelmendi, është detyruar të distancohet nga fjalët e mikut të tij, hoxhës Bedri Bytyçi, pas vdekjes së Hilmi Haradinajt, babait të kryeministrit.

  9. Formë të lartë kanë treguar xhudistët kosovarë në katër muajt e parë të vitit. Kosova ka fituar medalje në garat e xhudos si me seniorët ashtu edhe me garuesit e kategorive të reja, shkruan sot Koha Ditore. Të .

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *